Інформація
ua
|
Автотовари і не тільки
+38 (098) 820 0777
+38 (093) 170 0389
+38 (050) 303 0878

Гарантія

На товари в нашому магазині надається гарантія, що підтверджує зобов'язання щодо відсутності у товарі заводських дефектів.
Підтвердженням гарантійних зобов'язань є гарантійний талон виробника або товарний чек.
Будь ласка, зберігайте ці документи протягом усього терміну експлуатації.

При отриманні товару перевірте його комплектність та відсутність дефектів.

Гарантійним обслуговуванням займаються сервісні центри авторизовані виробниками.
Адреси та телефони сервісних центрів ви можете знайти у гарантійному талоні.
Термін ремонту визначається авторизованим СЦ, у разі виникнення проблем із сервіс-партнером, ви можете звернутися до точки продажу.

Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки згідно із Законом про захист прав споживача. Щоб використати цю можливість, будь ласка, переконайтеся, що:
товар, що не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, механічних пошкоджень, програмне забезпечення не зазнавало змін тощо.
товар повністю укомплектований і порушена цілісність упаковки (товар перебуває у тому стані, як і момент передачі покупцю)
збережено всі ярлики та заводське маркування (товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент передачі покупцю)
Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.

Обмінювати чи повернути товар можна у нашому офісі за адресою:
м. Київ, вулиця Бориспільська 7, з понеділка до п'ятниці з 10-00 до 16-00.

При поверненні товару необхідно мати при собі паспорт. Ми повернемо гроші на день повернення товару або, у разі відсутності грошей у касі, протягом 7 днів.

Якщо ви живете не в Києві, можете надіслати товар назад за допомогою служби доставки. Якщо товар зберігає товарний вигляд і упаковку, ми обміняємо його вам або повернемо гроші.
Доставка товарів для обміну або повернення здійснюється за рахунок покупця на протязі 14 днів з дня продажу за умови збереження товарного вигляду купленого обладнання, упаковки та наявності документів, що підтверджують факт покупки.
Товар необхідно надіслати перевізником "Нова Пошта" (м. Київ, склад № 219, вул. Вереснева, 24, отримувач Поліщук Віталій Олександрович 097-912-18-00).

Під час обміну або повернення:
В упаковку обов'язково вкласти чек (для підтвердження придбання Вами товару у нашому магазині), гарантійний талон, а також вказати на окремому аркуші:
Прізвище Ім'я По батькові
Місто
контактний номер телефону
Причину обміну (повернення)
УВАГА!
Після відправки товару в обов'язковому порядку необхідно зателефонувати: (098) 82-00-777 та повідомити номер декларації.

Після отримання нами товару з Вами зв'яжеться наш менеджер і повідомить, як отримати гроші за повернутий товар!
Не надсилайте нам товар "накладеним платежем", тому що ми не зможемо його забрати.
На верх