м. Київ
1) вул. Бориспільска 7, корпус 3, офіс 102
2) вул. Садова 70-110 Авторинок "Жуляни"
(точка видачі)
Кошик
пустая

Оплата


Форми оплати:

В інтернет-магазині Світ АвтоЗвуку сплатити замовлення можна будь-яким, зручним для Вас, способом:

Примітка: Відповідно до ч. 2 ст. 192 Цивільного кодексу України, іноземна валюта може використовуватися в Україні у випадках і в порядку, встановлених законом.

Однак в силу приписів ч. 1 ст. 533 Цивільного кодексу України грошове зобов'язання має бути виконане в гривнях.
Таким чином, у випадку відсутності у покупця на момент придбання товару коштів у національній валюті, продавці магазинів, для зручності клієнтів, можуть за дорученням покупця прийняти кошти в іноземній валюті для обміну їх на гривню та подальшого проведення розрахунку за придбаний товар в національній валюті.

Вы розплачуєтесь з кур'єром після отримання товару. Звертаємо Вашу увагу на те, що кур'єр доставляє товар до входу до будівлі.

Увага: готівкою кур'єру можна сплатити тільки замовлення, які доставляються по Києву та області. Покупці з інших міст можуть вибрати будь-який із способів оплати наведених нижче.

Оплата на картку "ПриватБанку":

4731 1856 3510 8639 Бордаєв Роман

Оплата на карту "Монобанк"
5375 4141 2637 7513 Поліщук Віталій


Оплата на розрахунковий рахунок.
  • Кредит
Оплата в кредит може бути здійснена через такі банки
Картинки по запросу альфа банк
Монобанк
  • «Купівля частинами monobank»
Ви оплачуєте вартість товару частинами на строк до 4 платежів. Без стандартного пакету документів (паспорт, ІПН). Послуга поширюється на оплату замовлень через інтернет-магазин та роздрібну покупку у магазинах.

Під "строк кредиту (платежів)" * необхідно розуміти "Кількість платежів" з урахуванням першого платежу, який буде знято з картки в день оформлення замовлення. Умовами monobank не передбачено внесення коштів клієнтом готівкою на реквізити продавця. Купівля частинами доступна власникам карток monobank. Річна процентна ставка = 0,00001%. Сума ліміту картки з купівлі частинами від 500 грн. до 100 000 грн. Інформація про відкриття картки знаходиться за посиланням: www.monobank.ua.

Дізнатися доступний ліміт на «Купівку частинами» можна у клієнтській програмі monobank.
У момент придбання товару на кредитній картці має бути залишок коштів, достатній на оплату першого платежу.
Сума покупки не повинна перевищувати ліміт Вашої картки, встановлений Покупцями частинами. Оплата придбання розбивається від 2 до 5 рівних платежів при проведенні оплати. Розмір першого платежу за кредитним договором становить вартості товару. Перший платіж буде знято з картки в день оформлення замовлення, решта платежів зніматиметься щомісяця. Термін – 3 місяці, 4 платежі з урахуванням першого платежу. За умовами Банку, одержувачем товару може бути лише платник – власник картки.
Як скористатися пропозицією при покупці в інтернет-магазині:
Натиснути на необхідний товар, та у картці товару натиснути "Купити на виплат"

  • Оплата післяплатою:
Оплата товару післяплатою можлива при доставці компанією перевізником Нова Пошта. Клієнт сплачує товар безпосередньо при отриманні товару на складі Нової Пошти. Звертаємо Вашу увагу на те, що післяплату оплачує покупець.

Перелічені товари відправляються покупцеві тільки після повної передоплати:
  • вартість якого менша за 300 грн
  • відрізний товар (дроти, карпет...)
  • автомобільні акумулятори
Наші переваги

На верх