Інформація
ua
|
Автотовари і не тільки
+38 (098) 820 0777
+38 (093) 170 0389
+38 (050) 303 0878

Автоакустика: що потрібно знати під час вибору

Выбор автоакустики

Сучасні автомобілісти хочуть бачити у своєму авто аудіоапаратуру гарної якості. Щоб і самим було приємно, і оточуючим. І багато хто починає задумуватися, на що звернути увагу при виборі автоакустики. До того ж висока вартість не гарантує відмінне звучання.


Як не викинути на вітер гроші, і купити пристрій, який відповідає всім вашим вимогам? Давайте розберемося.


Які бувають акустичні системи

 

  1. Коаксіальна - ідеально відтворює якість звучання. Таку систему обирають "меломани". Діапазон звучання розбивається на кілька складових, низькочастотні хвилі не заважають високочастотним. Динаміки мають окрему конструкцію. Мінус – звук відтворюється із однієї точки. Тобто з того місця, де встановлена ​​акустика, тому динамі розташовувати рекомендується близько один до одного.
  2. Проста акустична система - розрахована лише на "фонове" звучання. Має широкосмугові динаміки. Діапазон звучання не назвеш ідеальним. Але якщо ви невибагливі до музики або волієте слухати радіо, то на ці мінуси можна заплющити очі. Переваги коштує недорого.
  3. Компонентна – має декілька динаміків. Завдяки цьому компонування розбивається окремі області. Кожен динамік має свій кросовер. Якість звучання відмінна. Перевага – великий обхват відтворюваних смуг частот.

 

Як вибирати за розміром динаміків

 

Щоб відтворюватися нижчі частоти, вибирайте динаміки з великим розміром дифузора – 16-17 сантиметрів.

І, навпаки, 10-13-сантиметрові динаміки забезпечать якісно високі частоти. Для цього варіанта є вихід, який також допоможе відтворенню низьких частот - установка сабвуфера. Плюс – це збільшує якість звучання низьких частот.

Важливо знати! Встановлюючи динаміки, не переплутайте полярність підключення. Інакше вони вийдуть із ладу.

 

 

Вибір сабвуфера

 

Від грамотного налаштування та встановлення цього пристрою безпосередньо залежить якість звуку.

При виборі звертайте увагу на:

  • гучність – в ідеалі близько 90 дБ:
  • потужність - від 10 до 5 000 Ватт;
  • діаметр – від десятидюймового до п'ятнадцятидюймового.

Перед тим, як визначитися з вибором, визначтеся, чи є для встановлення вільний простір в автомобілі.


Найбільш популярними є акустичні системи від таких компаній-виробників, як Mystery, Pioneer, Infinity, JBL, Morel, Alpine.

Якщо ви утруднені перед вибором, пропонуємо купити автоакустика за доступною ціною від відомих брендів в інтернет-магазині «Світ автозвуку». Це найкращий вибір, а також гарантована швидка доставка до Києва, Одеси, Харкова та інших міст України.


На верх