м. Київ
1) вул. Бориспільска 7, корпус 3, офіс 102
2) вул. Садова 70-110 Авторинок "Жуляни"
(точка видачі)
Кошик
пустая

Як правильно вибрати автосигналізацію – інструкція щодо вибору

Власники автомобілів знають, що сигналізація для машини – не розкіш, а необхідність. Установка автосигналізації – надійний захист автомобіля, доповнений зручними функціями управління.

Але перед багатьма постає питання: як правильно вибрати автосигналізацію. Якщо ви не є фахівцем у цій галузі, і боїтеся помилитися, вам допоможе ця інструкція. Ви дізнаєтеся, як не викинути гроші на вітер та купити саме те, що вам необхідно. І при цьому бути спокійними, що автовикрадачі нічого не зможуть зробити.

 

Мінімальні вимоги

 

Умовно сигналізація для авто ділиться на кілька видів:

Односторонній захист авто немає каналу оповіщення. Це означає, якщо почнуть намагатися зробити викрадення, ви не отримаєте повідомлення. Охоронна установка починає світитися і видавати сигнали сиреною, що не дуже зручно. Та й назвати її 100% надійною не можна, тому що максимальність дій не перевищує 200 м-коду.

Двостороння – більш вдосконалена. Має зворотний зв'язок, оснащений РК-дисплеєм на брелоку. Сповіщає не тільки світлом, звуком, а й дає на брелок повідомлення, в яких відображено те, що відбувається у цей момент з вашим автомобілем.

Сигналізація із супутниковою системою оповіщення – найнадійніша, найдосконаліша. Має вбудовані датчики нахилів машини, об'ємів. Плюс – радіус дії 4000 м. Така система будь-якої миті надасть вам усі дані про машину – де вона знаходиться, шлях переміщення.

 

Функції автомобільної сигналізації: на що звернути увагу

 

Автозапуск - за допомогою такої функції з брелока на авто запускається двигун, як автомат, так і з механічною коробкою передач. Системи з автозапуском коштують дорожче, але це того варте. Це дуже зручно, ви можете запускати мотор, не виходячи з дому, що значно економить час, коли знадобиться, наприклад, прогріти машину.

Турботаймер – дозволяє відстежити обороти двигуна під час руху та запам'ятати показники. Функція також починає працювати після того, як ви витягнете із замка запалювання ключ, поставивши авто під охорону. Адже двигун продовжує працювати ще деякий період часу. Особливо це актуально, якщо авто з турбонаддувом.

Функція програмування дає великі можливості. Наприклад, ви зможете проконтролювати температурний режим двигуна або повітря в салоні, стан акумулятора, включити автоматичне закривання дверей та багато іншого.

 

Головне, на що варто звертати першорядну увагу – наявність автозапуску і дальність дії сигналізації. Найпопулярнішими, надійними є установки від таких перевірених брендів як StarLine, Sheriff.

Якщо ви утруднені перед вибором, пропонуємо купити протиугінну систему за доступними цінами від відомих компаній-виробників в інтернет-магазині «Світ автозвуку». Менеджери підберуть якісний пристрій, і проконсультують з усіх питань.

Наші переваги

На верх